Neler Yeni

Total War: WARHAMMER II (Steam) Tanıtım

Webroze

Servervadisi.com
Yönetici
Yönetici
Kullanıcı
17 Tem 2018
49
15
8
61
Antalya
Siteye Git
#1Creative Assembly imzası ile geliştirilen Total War: WARHAMMER II SEGA tarafından sadece bilgisayar oyuncularına sunulmuştu. Geçtiğimiz yıl satış listelerinde yer alan oyun 2018 yılında da oyuncularına yeni içerikler sunmaya devam ediyor. Oyunun Steam topluluk sayfasında paylaşılan bir görsele göre 4 Ekim’de yeni eklenti paketi oyunculara tanıtılacakmış. Daha doğrusu o izlenim veriliyor diyebiliriz. Yayınlanan görselde bir parşömen kağıdının bir noktasında işaretli alan ve onun altında da 4 Ekim’i hedef gösteren bir yazı yer alıyor.
Parşömen kağıdının bir harita olduğunu düşünürsek oyundaki mevcut haritanın genişletileceğini yada yeni bir haritanın geleceğini tahmin edebiliriz. Yeni pakete dair şuan için herhangi bir bilgi yer almazken oyuncular da sabırsızlıkla 4 Ekim’i beklemeye başladılar.
Daha önce aldığı genişleme paketleri ile oyuncuların beğenisini kazanmayı başaran yapım yeni paketi ile istenileni verecek mi bekleyip göreceğiz.
Tek oyunculu ve çok oyunculu modlara sahip olarak karşımıza çıkan Total War: WARHAMMER II, oyuncuları fantezi tarzında bir strateji dünyasına götürmüştü. Geçtiğimiz aylarda yeni bir DLC alacağını duyuran yapım, The Queen & The Crone isimli genişleme paketine nihayet kavuştu. Dün Steam’de oyunculara sunulan The Queen & The Crone genişlemesi
Linki görebilmek için lütfen Giriş yap veya Üye ol.
’lik fiyat etiketi ile yayınlandı.
Yeni genişleme paketi ile oyun içerisine iki yeni efsanevi Lord geldi. Buna ek olarak yeni görev zincirleri, büyülü nesneler, yetenek ağaçları ve daha birçok yenilik oyunculara sunuldu. Oyuncular yeni genişleme paketi ile yeni sefer mekaniklerine ve görevlerine, yüce elfler için yeni kahraman türü, kara elfler için yeni Lord türü, her iki ırk için yeni savaş alanı birimlerine erişebilecekler. Oyuna gelen yenilikler arasında en çok dikkati üzerine çeken Işıldayan Alarielle oluyor. Gücünü doğadan alan bu Lord, elf diyarının ölümsüzü olarak biliniyor.
Linki görebilmek için lütfen Giriş yap veya Üye ol.


 Benzer Konular;