Neler Yeni

Subnautica Oyun Tanıtımı

Kronos

Yönetici
Yönetici
Kullanıcı
17 Ağu 2018
12
0
1
32
Balıkesir
#1

BU OYUN HAKKINDA
Subnautica, bir yabancı okyanus gezegeninde geçen su altı serüven oyunudur. Güzellikler ve tehlikelerle dolu büyük bir dünya sizi bekliyor.


Büyük Su Altı Dünyasına Dalın

Yabancı bir okyanus gezegenine düştünüz ve tek seçeneğiniz derinlere inmek. Subnautica'nın okyanusu; güneş ışınlarının süzüldüğü sığ mercan kayalıklarından, tehlikeli, derin çukurlara, lav bölgelerine ve biyo-ışıltılı su altı nehirlerine kadar uzanmaktadır. Yosun ormanları, yaylalar, kayalıklar ve mağara sistemlerini keşfetmek için oksijeni verimli kullanın. Su yaşam doludur: bazıları faydalı, çoğu ise tehlikelidir

Kaynak Toplayın, Üretim Yapın ve Yaşama Tutunun

Yaşam kozanız okyanusa çakıldığında; su, yemek bulmak ve keşif için donanım gelişmek için zamanınız kısıtlıdır. Çevrenizden kaynakları toplayın. Bıçak, ışık, dalış giysisi ve kişisel su aracı üretin. Gelişmiş ögeler üretebilmek için daha derinlerden nadir bulunan kaynaklar toplayın.


Su Altı Yaşam Alanları Yapın

Deniz tabanına üsler kurun. Yapıya, bileşenlere karar verin ve artan derinlik ve basınca karşı gövdeyi güçlendirin. Üssünüzü; kaynakları saklamak, araçları park etmek ve geniş okyanusu keşfederken oksijen tüpünüzü doldurmak için kullanın.


Gizemi Çözün

Bu gezegende ne oldu? İşaretler, bir şeyin doğru olmadığını gösteriyor. Gezegene düşüşe neden olan ne? Deniz yaşamına bulaşan ne? Okyanusa dağılmış gizemli yapıları kim yaptı? Gezegenden kurtulmak için bir yol bulabilecek misin?


Besin Zincirini Parçalayın

Okyanus yaşam doludur: Ekosistemi kendi yararınıza kullanın. Taze bir balıkla sizi tehdit eden yaratığı kandırın, dikkatini dağıtın ya da etrafta dolaşan avcıların dişlerinden kaçmak için olabildiğince hızlı yüzün.


Basınca Karşı Koyun

Bir Su Geçirmez Basınca Duyarlı Nano Giysi (SUBAN) üretin ve aşırı sıcak ve derin bölgeleri keşfedin. Giysiyi, delgi, torpido, çekme-itme silahı, kanca ve daha fazlası ile donatın.


Geceden Korkun

Güneş battığında avcılar ortaya çıkar. Okyanus, karanlıkta hazırlıksız olanları affetmez. Gün ortasında güvenli olan yerler, geceleri güvenilmez olur, ama aynı zamanda karanlıkta saklananların asla göremeyeceği güzellikler de ortaya çıkar.


Okyanus Tabanının da Altına Dalın

Deniz yatağının altında dolanan, karanlık klostrofobik geçitler, ışıltılı bir okyanus yaşamına ve sıcak lav akıntılarına açılır. Okyanus tabanının altını keşfedin, ancak bir gözünüz oksijende olsun ve karanlıkta pusuya yatan tehditlere karşı uyanık olun.


Açık Gelişim

Haftalık ya da günlük güncellemeleri alın, gelişim ekibinin ne üzerinde çalıştığına bakın, gerçek zamanlı değişim kayıtlarını görün ve oyun içinden geri bildirimde bulunun. Subnautica Erken Erişim gelişimi açıktır ve gelişim ekibi sizi duymak istiyor.

Gelişim Ekibi Hakkında

Subnautica'yı, Charlie Cleveland ve Max McGuire tarafından kurulmuş, küçük bir stüdyo olan Unknown Worlds geliştirmektedir. Kökleri 2003 Half Life modu Natural Selection'a uzanmaktadır. Ekip; Amerika Birleşik Devletlerinden, Birleşik Krallığa, Fransa, Çek Cumhuriyet, Rusya, Tayland, Avustralya ve pek çok yere, dünyanın dört bir yanına dağılmış durumdadır. California'nın San Francisco kentinde tüm ekibin ana üssü olarak hizmet veren merkezi bir ofis vardır.


SİSTEM GEREKSİNİMLERİ
 • MİNİMUM:
  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: Windows Vista SP2 or newer, 64-bit
  • İşlemci: Intel Haswell 2 cores / 4 threads @ 2.5Ghz or equivalent
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: Intel HD 4600 or equivalent - This includes most GPUs scoring greater than 950 points in the
   Linki görebilmek için lütfen Giriş yap veya Üye ol.
  • DirectX: Sürüm 11
  • Depolama: 20 GB kullanılabilir alan

 • ÖNERİLEN:
  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: Windows Vista SP2 or newer, 64-bit
  • İşlemci: Intel Haswell 4 cores / 4 threads @ 3.2Ghz or equivalent
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: Nvidia GTX 550 Ti or equivalent, 2GB VRAM
  • DirectX: Sürüm 11
  • Depolama: 20 GB kullanılabilir alan
Linki görebilmek için lütfen Giriş yap veya Üye ol.
 Benzer Konular;