Neler Yeni

Shadow of the Tomb Raider'ın Gold statüsüne ulaştığı açıklandı

Webroze

Servervadisi.com
Yönetici
Yönetici
Kullanıcı
17 Tem 2018
49
15
8
61
Antalya
Siteye Git
#1


Shadow of the Tomb Raider'ın Gold statüsüne ulaştığı açıklandı

1996 yılı itibariyle hayatımıza giren ve önemli bir yer edinmeyi başaran efsanevi seri Tomb Raider, bildiğiniz üzere 2013 yılı itibariyle serinin üçüncü çağı olarak adlandırılan süreçte yeni bir maceraya başladı. 2013 yılı itibariyle yeniden başlayan Tomb Raider serisini 2015 yılında çıkan devam oyunuRise of the Tomb Raider takip etti. Bu iki yapımla oyun severlerin beğenisini kazanmayı başaran yeni Tomb Raider serisi, aradan geçen üç yılın ardından hikayenin devamı niteliğindeki Shadow of the Tomb Raider ile tekrar karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.


Shadow of the Tomb Raider oyun severlerle buluşmaya hazır

Eidos Montrêal tarafından geliştirilen ve Square Enix tarafından ise yayıncılığı üstlenilen Tomb Raider efsanesinin son oyunu Shadow of the Tomb Raider, yoğun bir çalışma sonucu Goldstatüsüne ulaştı. Bu durum oyunun yapım aşamasının sona ermesi yani tamamlandığı anlamına geliyor.

Eidos Montrêal ve Square Enix tarafından Gold statüsüne ulaştığı açıklanan Shadow of the Tomb Raider, 14 Eylül tarihi itibariyle PS4, Xbox One ve PC platformları için raflarda yerini alacak.