Neler Yeni

PUBG Mobile Yeni Klan Sistemi

Webroze

Servervadisi.com
Yönetici
Yönetici
Kullanıcı
17 Tem 2018
49
15
8
61
Antalya
Siteye Git
#1


PUBG Mobile Yeni Klan Sistemi
Haziranda tanıtılan FPSmodundan sonra, PUBG Mobile yeni güncellemesiyleMiramar ve Erangel arazilerindeki aksiyonu büyütmeyi hedefliyor. iOS veAndroid oyuncuları, savaş alanının ufak bir bölümünde takımların yoğunlaşabileceği, yeni bir çarpışma sunan Savaş Moduna paraşütaçabilecekler. Bir takım 100 puana ulaşana kadar oyuncuların tekrar canlanacağı için, bu modda takım çalışması ve dayanıklılık sürekli bir sınava tabi olacak. Oyuncular her bir rakibi öldürdüklerinde üç puan, yatan düşmanı öldürdüklerinde bir puan ve takım arkadaşlarını koruduklarında ise bir puan kazanacaklar.

PUBG Mobile Temmuz ayı güncellemesi, Savaş Modu’na ek olarak klan sisteminin gelişiyle, oyunculara bir araya gelip egemenlik kurmanın yeni bir yolunu sunuyor. Oyuncular, klan yaratıp özel klan simgeleri oluşturabilir ve seviye atlayıp görevleri tamamlayarak özel ödüller kazanabilirler.

PUBG Mobile Temmuz güncellemesi ile gelen diğer özellikler şu şekilde:

Yeni Kazanç Sistemi – Oyuncular çeşitli ödüller ve oyun içi eşyalar kazanmak için eğlenceli karşılaşmalara katılabilir.
SLR Keskin Nişancı Tüfeği – PUBG’nin PC’deki ölümcül SLR tüfeği, yeni kabza ve dürbün aksesuarlarıyla mobil versiyona geliyor.
Yeni Bölge Sınıflandırması – Uyruk, klan ve arkadaş bilgileri ilk ekranda görüntülenebiliyor ve oyuncular coğrafi bölgelerle sınıflandırılmış savaş alanlarına katılabilir.
Özel Kaplamalar – Oyuncu zırhları, silahlar, uçaklar ve taşıtlar için çok daha çılgın kaplamalar kullanıma hazır.
Oyun İndirme Linki:
Linki görebilmek için lütfen Giriş yap veya Üye ol. 
Son düzenleme: