Neler Yeni

Nintendo Switch Türkiye fiyat miktarı ne kadar olacak?

Webroze

Servervadisi.com
Yönetici
Yönetici
Kullanıcı
17 Tem 2018
49
15
8
61
Antalya
Siteye Git
#1


Nintendo Switch Türkiye fiyat miktarı ne kadar olacak?

Nintendo, resmi olarak uzun bir aranın ardından Türkiye pazarına yeniden giriş yapmış durumda. Nortec döneminde fazla fiyatta olmasından dolayı Türkiye’den ayrılan Nintendo, yeni konsolu Switch ile yeniden ülkemizde satışa çıkartmayı planlıyor. Peki, CDMedia tarafından satış yapmak suretiyle sunulacak olan Nintendo Switch Türkiye fiyatı ne kadar olacak? İşte konuyla ilgili detaylar.

Nintendo Switch Türkiye fiyatı belli oldu!
Nintendo Switch Avrupa ülkelerinde 319 euro fiyat etiketi ile satılıyor. Nintendo Switch fiyatı ülkemizde 2.400 TL olarak belirlenmiş durumda.

Amazon Gibi yurtdışından satın alınan Nintendo Switch’lerin garantisi ise ülkemizde de geçerli durumda. Aşırı ısınmadan kaynaklanan bükülme gibi sorunları artık Türkiye’de garanti kapsamında çözebileceksiniz. CDMedia, ilk olarak Switch ve Labo ürünleri ile Türkiye’de faliyet gösteriyor.


Nintendo 3DS Türkiye’ye geç gelebilir

Hala satışları süren Nintendo 3DS‘in ikinici planda süreceğini söyleyebiliriz. Avrupa’da bile kartuş maliyetinin fazla olmasından dolayı eleştirilen Nintendo Switch oyun fiyatları 320 ve 380 TL arasında değişiyor.

The Legend of Zelda: Breath of the Wild, Super Mario Odyssey, Donkey Kong Country: Tropical Freeze, Splatoon 2 ve Kirby gibi yapımları ile ön plana çıkan Nintendo Switch, 3. parti geliştiricilerden de destek alıyor.