Neler Yeni
azcolak

Wolfteam – Ücretsiz FPS Oyunu - Joygame 2019-01-17

indirmek için izniniz yok
Wolfteam Oyna
35 milyon kayıtlı oyuncusu ve 1.806.876 Klanı ile Türkiye’nin lider MMO FPS Oyunu olan Wolfteam oyunu, %100 Türkçe içerik ve Joygame kalitesi ile oyun severlerle buluşuyor! Milyonlarca oyuncu, ödüllü turnuvalar, etkinlikler, özel karakterler, kurt adamlar, eğlence, aksiyon, 7/24 Türkçe desteğiyle ve Joygame kalitesi ile Wolfteam oyununu oynayanlarla buluşuyor! Wolfteam oyunları ile yeni bir deneyime hazır mısınız? Wolfteam, klasik insana, insan mücadelesinden farklı olarak, hem kurt adam hem de insan olarak mücadele edebileceğiniz, rakiplerinizi güçlü pençeleriniz ve kurt adam yeteneklerinizi kullanarak alt edebileceğiniz bir Online FPS oyunudur.
Online FPS Wolfteam Oyunu Oyna
Wolfteam, onlarca karakter, kurt, özel versiyon karakterler ve özel versiyon kurtlar, yüzlerce silah, Türkiye’ye özel harita ve oyun modları ile sınırlı olmayan, seslendirme ve içerikleri Türkçe olarak arkadaşlarınızla rahatça oynayabileceğiniz, kurulumu ve oynayışı ücretsiz olan 2009 yılından beri en iyi ve ödüllü FPS oyunudur.
Linki görebilmek için lütfen Giriş yap veya Üye ol.

Bedava Wolfteam oyunları oynayarak hem online fps oyunlarının deneyimini yaşayacaksın, hem de arkadaşlarınla beraber takım ruhunun çoşkusunu tadacaksın! Wolfteam ailesi; tüm oyun severleri ve MMOFPS oyunlara düşkünleri 3d Wolfteam oyun oynamaya davet ediyor! Sen de hemen Wolfteam’i bedava indir, hemen üye ol! Oyuna gir, tarafını seç. Kırmızı takım mı yoksa Mavi takım mı? Kurt adamların ve insanların olduğu bu amansız mücadelede sen de Wolfteam kurt oyunları oyna, eğlencenin tadını çıkar.
Linki görebilmek için lütfen Giriş yap veya Üye ol.
, kayıt ol ve şimdi oynamaya başla!
Bir çok çeşit oyun oynama modlarının keyfine varın
İşgal Modu, ÖlümMaçı Modu, Yıkım Modu, Kurt İşgali Modu, Ex-İşgal Modu
Bir tarafta çok kızgın kurtlar, diğer tarafta ise onların gazabına uğramamak için elinizden geleni yapan siz! Bu mücadeleye yürek dayanmaz!
Wolfteam Kurt Akını modu sizlerin kurtlara karşı mücadele verdiği yeni bir oyun modudur. Bu oyun modunda asıl amaç kurt saldırısını en hafif şekilde atlatmaktır. Bireysel, takım ve arcade oyunu olarak oynanan bir oyun.
Bireysel modlar sadece tek kişi olarak oynanıyor ve bu moddaki oyunlar 5 akından oluşuyor. Oyun sonlarında 1 adet Rookie Box veriliyor.
Takım oyunu modunda 2 seçenek var. Orta sınıfta takım olarak odaya 3 kişi girebiliyor. Orta moddaki oyunlar 10 akından oluşuyor. 10 akını bitiren oyuncular Intermediate Box kutusuna ve Kurt Akını sandığına sahip oluyor. Kurt Akını sandığı altın kp yada nakit ile açılıyor. 2.seçenek olarak zor sınıfa 4 kişi girebiliyor. Buradaki akın sayısı 15’dir. 15 akını tamamlayan oyuncular ise Expert box ve Kurt Akını sandığa sahip oluyor.
Takım oyunları modu 1 veya 2 kişi olarak da başlatılabiliyor.
Arcade modu ise yine bireysel olarak oynanır fakat burada kurtlar daha güçlüdür. Oyun bitiminde Rookie Box veriliyor.
Her akın başında slot seçme seçeneği aktif oluyor.
Mavi takım olarak oyun başlıyor.
Kurt Akını modu ölüm oyunu modundaki gibi insan ve kurt olarak oynanıyor.
Oyundan gelen eşyalar hediye kutusunda 3 gün boyunca kalır.
Keyifli Oyunlar Dileriz..
Yazar
azcolak
İndirilme
1
İlk yayın
Son güncel
Değerlendirme
0.00 yıldız(lar) 0 Değerlendirme

azcolak ait diğer kaynaklar